Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Kapele për femra Kapele për femra
Kapele për femra Kapele për femra

Veshje / Kapele

Kapele për femra

nga Grepi Outlet

1.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 7 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Kapele për femra mbi 15 vjeçe.

Punuar me dorë me fije pambuku.