Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Varëse me Gur Aventurine i Gjelbërt

Bizhuteri / Varëse

Varëse me Gur Aventurine i Gjelbërt

nga Grepi Outlet

4.000 Lekë

Produkti ka dalë nga listimi. Për ta blerë, prisni që shitësi ta rilistojë.

Varese me gur aventurine. Aventurina e gjelbert eshte nga variantet me te bukur. Per me teper rreth cilesive te ketij guri kliko këtu