Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh Dopio  (100% pambuk)

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh Dopio (100% pambuk)

nga Qendistari AGIA

4.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 8 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Seti permban: çarçaf dysheku, çarçaf mbuloje, 2 këllëf jastëku.

Përmasat: çarçaf dysheku: 240 x 250 cm, çarçaf mbulojë: 240 x 280 cm,

Materiali copës: Puplin 100% pambuk