Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh Dopio  (100% pambuk)

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh Dopio (100% pambuk)

nga Qendistari AGIA

4.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 8 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Seti permban: carcaf dysheku, carcaf mbuloje, 2 kellef jasteku.

Permasat: Carcaf dysheku: 240 x 250 cm, Carcaf mbuloje: 240 x 280 cm,

Materiali copes: Puplin i bardhe 100% pambuk