Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online

Ide Për Dhurata

Krijoni ide të qarta për ti dhuruar familjarëve, miqëve dhe të afërmeve produkte cilësore nga Grepi.al

Për bebe djalë

190 Lekë 30 në stok Shampo Per Bebe Genera
3.000 Lekë 3 në stok Komplet Çarçafësh Për Beb...
2.700 Lekë 2.200 Lekë 1 në stok Lodër Set
1.500 Lekë 4 në stok 12 Përralla Klasike
3.700 Lekë 1 në stok Stol Uturak
16.470 Lekë 13.200 Lekë 1 në stok Djep Lëkundës Për Bebe
2.025 Lekë 1.600 Lekë 1 në stok Lodër Zhurmuese
400 Lekë 10 në stok Gushore Për Bebe
3.000 Lekë 5 në stok Komplet Për Bebe
2.500 Lekë 1 në stok Çertifikatë Lindjeje
990 Lekë 20 në stok Shishe Biberoni Natyral A...

Për bebe vajzë

3.000 Lekë 1 në stok Fustan I Punuar Me Grep P...
2.000 Lekë 1 në stok Komplet Çarçafësh Për Beb...
810 Lekë 650 Lekë 1 në stok Lodër ( Shkop Magjik )
1.200 Lekë 5 në stok Rrëfenja Me Zana
29.150 Lekë 23.300 Lekë 1 në stok Paisje Për Bebe
675 Lekë 540 Lekë 1 në stok Lodër Zhurmuese
700 Lekë 400 Lekë 1 në stok Sandale Te Punuara Me Gre...
400 Lekë 10 në stok Gushore Për Bebe
1.000 Lekë 3 në stok Kapuç Dhe Pupa
2.500 Lekë 5 në stok Bluzë Për Bebe
2.500 Lekë 1 në stok Çertifikatë Lindjeje
2.000 Lekë 10 në stok Fustan Dhe Kapele Për Beb...
1.090 Lekë 30 në stok Shishe Biberoni Natyral A...

Për meshkuj

8.000 Lekë 50 në stok Palestër Fitness, Abonim...
880 Lekë 750 Lekë 2 në stok Adidas Fresh Impact Men E...
2.000 Lekë 9 në stok Stampim Në Bluzë Të Bardh...
7.900 Lekë 3 në stok Dolce Gabbana Light Blue...
3.240 Lekë 3 në stok Makinë Rroje Remington P...
12.000 Lekë 100 në stok Palestër, Pishinë, Sauna,...
3.900 Lekë 98 në stok Xhinse Per Meshkuj
74.000 Lekë 1 në stok Laptop Samsung Np300 E5c-...
1.000 Lekë 2 në stok Rrip Mesi Për Burra
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Me Qafa (unisex)
14.900 Lekë 10.990 Lekë 1 në stok Prestigio Tablet Multipad...
5.900 Lekë 3.000 Lekë 1 në stok Pulover Per Meshkuj
28.000 Lekë 1 në stok Christian Dior
3.790 Lekë 10 në stok Max For Man X60 Tableta
170 Lekë 29 në stok Shampoo Trupi Per Meshkuj...
4.500 Lekë 3 në stok Triko Për Meshkuj
8.400 Lekë 6.700 Lekë 12 në stok Tuta Adidas Të Gjata Për...
3.600 Lekë 2.500 Lekë 59 në stok Shapka Adidas Për Meshkuj
15.900 Lekë 11.100 Lekë 10 në stok Xhup Adidas Për Meshkuj
9.100 Lekë 5.180 Lekë 1 në stok Xhinse Për Meshkuj
38.000 Lekë 3 në stok Step Ck -5815
5.740 Lekë 2.940 Lekë 2 në stok Tuta Për Meshkuj
3.000 Lekë 50 në stok Opti-men 90 Capsules
18.900 Lekë 9.100 Lekë 98 në stok Top Profesional Adidas Ju...
14.500 Lekë 16.110 Lekë 30 në stok Kostumi Adidas I Kombëtar...
10.900 Lekë 7.600 Lekë 4 në stok Fanellë Adidas E Bayernit
8.000 Lekë 5.600 Lekë 47 në stok Atlete Roadmace Adidas
19.500 Lekë 14.840 Lekë 1 në stok Xhaket Meshkujsh
7.600 Lekë 2.300 Lekë 3 në stok Kemishe Burrash Verore
4.000 Lekë 2.100 Lekë 6 në stok Kollare
4.600 Lekë 2.500 Lekë 4 në stok T-shirt Meshkujsh Verore
4.000 Lekë 1 në stok Shall Francez (kollare)
800 Lekë 10 në stok Kuti Cigare
3.000 Lekë 900 Lekë 5 në stok Alfaparf S4u D'finr Gloss...
1.000 Lekë 10 në stok Çadër Shiu
34.000 Lekë 2 në stok Lr Orë Për Meshkuj-best O...
7.200 Lekë 5.000 Lekë 9 në stok Bluzë Adidas Me Mëngë Të...
4.060 Lekë 2.100 Lekë 1 në stok Portofol
6.580 Lekë 3.640 Lekë 1 në stok Butona Për Këmisha

Për femra

6.000 Lekë 100 në stok Pishinë, Sauna, Abonim 1...
3.500 Lekë 100 në stok Trajtim Rigjenerues
3.726 Lekë 3 në stok Pjastër Remington S 1400...
800 Lekë 10 në stok Bourjois Conclear Healthy...
4.000 Lekë 0 në stok Varëse Me Gur Aventurine...
1.200 Lekë 900 Lekë 3 në stok Adidas Women Happy Game E...
1.300 Lekë 1 në stok Unaze
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kambale Lekure Per Femra...
150 Lekë 8 në stok Mille Foglie
1.900 Lekë 800 Lekë 0 në stok Freze Manikyre Plus
1.860 Lekë 1.488 Lekë 5 në stok Collistar Perfect Nails E...
6.000 Lekë 3.500 Lekë 1 në stok Kepuce Bikolor
2.760 Lekë 2.208 Lekë 5 në stok Topgloss Collistar Pearly...
1.500 Lekë 100 në stok Scrub Trupi
2.000 Lekë 100 në stok Manikyr Dhe Pedikyr Xhel
1.100 Lekë 5 në stok Bourjois Volume Glamour M...
19.000 Lekë 1 në stok Acer Iconia Tablet Pc B1-...
1.990 Lekë 1 në stok Dekorative Snow Ball
12.300 Lekë 5.500 Lekë 20 në stok Atlete Adidas Iriya Për F...
420 Lekë 1 në stok Byrzylyk Për Femra
2.800 Lekë 50 në stok Opti- Women 60 Capsules
4.000 Lekë 1 në stok Byzylyk Me Gur Mother Of...
6.200 Lekë 4.200 Lekë 1 në stok Kepuce Elegante Per Femra
5.800 Lekë 3.600 Lekë 1 në stok Kepuce Lekure Per Femra
1.800 Lekë 1 në stok Unazë E Larë Platini
15.000 Lekë 10 në stok Tablet Hp Slate 7 1800, 8...
30.000 Lekë 1 në stok Helena Frans Caviar Set
2.700 Lekë 1.800 Lekë 10 në stok Alfaparf Active Hair Powe...
600 Lekë 10 në stok Çadër Shiu
5.800 Lekë 4.100 Lekë 48 në stok Rroba Banjo Adidas Për F...
3.200 Lekë 1 në stok Unaze

Për fëmijë

2.200 Lekë 1 në stok Arush Pellushi
55.000 Lekë 25.000 Lekë 2 në stok Krevatë Për Fëmijë, Në Fo...
300 Lekë 50 në stok Gjyshërit
4.500 Lekë 1 në stok Komplet Çarçafësh Tek Me...
1.000 Lekë 1 në stok Top Futbolli
1.000 Lekë 10 në stok Multi+multi Kids 30s
990 Lekë 10 në stok Termometer Smart Temp 15...
800 Lekë 9 në stok Pjatë E Personalizuar
500 Lekë 5 në stok Foto Në Puzzle 20 X 25 Cm
500 Lekë 350 Lekë 10 në stok Filxhan I Personalizuar P...
1.500 Lekë 1 në stok Pantallona Femijesh Xhins
1.500 Lekë 1 në stok Paliceta Femijesh Bugs Bu...
4.000 Lekë 1 në stok Kepuce Femijesh Primigi
3.800 Lekë 5 në stok Komplet Për Fëmijë
3.300 Lekë 1 në stok Ps3 Games Harry Potter
1.000 Lekë 4 në stok Komplet I Kombëtares Për...
1.000 Lekë 1 në stok Kapuç Dhe Doreza Për Fëmi...
1.000 Lekë 30 në stok Tullumbac I Personalizuar
6.800 Lekë 3.400 Lekë 1 në stok Dragon Age Ii
6.500 Lekë 2 në stok Dinosaur T-rex Puzzle
29.900 Lekë 1 në stok Samsung Galaxy Tab 3 Kids...
1.000 Lekë 3 në stok Varse Rrobash Për Femijë

Zbukurime

2.300 Lekë 1 në stok Kornizë Për Foto
1.300 Lekë 1 në stok Kukulla Me Veshje Tradici...
700 Lekë 1 në stok Kuti Bizhuterish
7.200 Lekë 1 në stok Motor Harley Davidson
2.600 Lekë 1 në stok Lule Kristali
1.100 Lekë 1 në stok Vazo Set
7.000 Lekë 1 në stok Makinë E Vjetër
8.500 Lekë 1 në stok Kolonë Zbukurimi
5.000 Lekë 1 në stok Autobuz I Vjeter
1.000 Lekë 1 në stok Skulpturë Miniaturë Skënd...
5.500 Lekë 1 në stok Harta Shqipërisë Në Minia...
1.000 Lekë 1 në stok Kryq Kristali
7.000 Lekë 1 në stok Vazo Qeramike
1.000 Lekë 10 në stok Pjatë E Personalizuar
600 Lekë 50 në stok Thuaj Të Dua Me Një Orkid...
20.000 Lekë 2 në stok Tapeti Picaso
2.800 Lekë 1 në stok Gloria Vazo Dekorative Qe...
5.500 Lekë 1 në stok Bust Miniaturë Ismail Qem...
2.000 Lekë 5 në stok Gotë Shampanje E Personal...
1.000 Lekë 10 në stok Pllakë Qeramike
1.000 Lekë 10 në stok Kub Pluskues Me Foto
1.300 Lekë 10 në stok Personalizim Në Mdf
8.500 Lekë 1 në stok Pikture Abstrakte
33.600 Lekë 1 në stok Reliev Dekorativ
5.400 Lekë 2.700 Lekë 8 në stok Abazhur Komodine Me Orë D...
21.000 Lekë 0 në stok Pus Uji Dekorativ

Për shtëpi

1.800 Lekë 1 në stok Mbajtëse Për Shishe Vere
2.000 Lekë 1 në stok Vazo Tulipan
1.800 Lekë 1 në stok Kuti Vere
700 Lekë 6 në stok Don Luciano
1.000 Lekë 87 në stok Filxhani Magjik
500 Lekë 300 Lekë 10 në stok Komplete Filxhani Kafeje
6.615 Lekë 5.700 Lekë 3 në stok Rh Cook At Home - Avull
800 Lekë 660 Lekë 10 në stok Komplet Filxhan Çaji Porc...
2.000 Lekë 1.800 Lekë 1 në stok Set Pjatash Porcelani
3.726 Lekë 3.200 Lekë 3 në stok Rh Kitchen – Mini Grirese...
1.500 Lekë 1 në stok Set Çentrosh
4.995 Lekë 4.300 Lekë 2 në stok Rh Desire – Thekese
500 Lekë 330 Lekë 10 në stok Set ​pjata Supe Porcelani
6.000 Lekë 3 në stok Mbulesë Tavoline Me 12 Pe...
500 Lekë 300 Lekë 10 në stok Gota Uji
1.300 Lekë 1 në stok Tabaka Bambuje
1.200 Lekë 9 në stok Gotë Birre E Personalizua...
2.850 Lekë 5 në stok Welcome
5.300 Lekë 5 në stok Mbajtëse ëmbëlsirash Swee...
900 Lekë 50 në stok Optimal Llampë Ekonomike...
14.000 Lekë 1 në stok Set Hidrosanitar
4.000 Lekë 3 në stok Peceta Tavoline Luster
1.800 Lekë 10 në stok Jastëk Zbukurimi
64.000 Lekë 2 në stok Lavastovilje Aeg 45
18.200 Lekë 2 në stok Tavolinë Mesi
43.000 Lekë 2 në stok Divan Këndor
315 Lekë 76 në stok Uji Qafshtama Koli 2 L
9.500 Lekë 1 në stok Mbajtëse Për Shishe Veras...

Për çifte të sapomartuar

12.000 Lekë 10.000 Lekë 1 në stok Set çarçafësh Me Këllëf J...
3.500 Lekë 15 në stok Set Carcafesh Dopio 220x2...