Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online

Oferta Sipas Çmimeve

Produkte interesante të organizuara sipas shtrirjes së çmimeve. Gjeni çfarë ju intereson, sipas buxhetit që keni.

Deri në 100 lekë

80 Lekë 1000 në stok Crepes Me Çokollate
30 Lekë 10 në stok Tartuf
100 Lekë 10 në stok Bigne Me Fruta
40 Lekë 7000 në stok Mentesha Mobilerie 0,9,18...
100 Lekë 50 në stok Doreze Mobiljesh253-12
100 Lekë 10 në stok Revista Obelisk Nr. 156
100 Lekë 10 në stok Handschoen Doreza Me Pelh...
100 Lekë 20 në stok Guacke

Deri në 200 lekë

200 Lekë 0 në stok Përralla Të Ndryshme Si F...
150 Lekë 1000 në stok Crepes Lunch
130 Lekë 999 në stok Crepes Nutella Banane
190 Lekë 150 Lekë 4 në stok Blue Aqua Varese Peshqiri...
300 Lekë 150 Lekë 1 në stok Short
170 Lekë 30 në stok Shampo Per Bebe Genera
290 Lekë 150 Lekë 30 në stok After Shave Genera
170 Lekë 30 në stok Shampoo Trupi Per Meshkuj...

Deri në 300 lekë

500 Lekë 350 Lekë 10 në stok Komplet Filxhan Kafeje
300 Lekë 10 në stok Miqësia
300 Lekë 10 në stok Netë Shqiptare
300 Lekë 10 në stok Arti I Të Jetuarit
300 Lekë 9 në stok Pesë Fëmijët Dhe Magjista...
300 Lekë 10 në stok Udhëtari I Natës
300 Lekë 10 në stok Si Ta Lësh Duhanin Brenda...
300 Lekë 100 në stok Balerina Të Vërteta

Deri në 400 lekë

400 Lekë 10 në stok Castillo San Simon
600 Lekë 350 Lekë 10 në stok Komplet Filxhan Kafeje
500 Lekë 400 Lekë 3 në stok Halle Berry Reveal Body L...
400 Lekë 1 në stok Matematika Ime
350 Lekë 30 në stok Krem Me Aloe Vera Dhe Mja...
400 Lekë 10 në stok Nuk Kemi Lindur Për Të Vu...
400 Lekë 10 në stok Rastësisht E Dashuruar

Deri në 500 lekë

500 Lekë 5 në stok Vera Bio Vecorite E Prodh...
500 Lekë 99 në stok Lule Krishtëlindjesh (ste...
500 Lekë 10 në stok Shtëpia E Mallit
500 Lekë 10 në stok Largësia Mes Nesh
500 Lekë 10 në stok Legjendat Më Të Bukura Vë...
500 Lekë 10 në stok Si Ta Ndihmoni Fëmijën Pë...
500 Lekë 10 në stok Utopia
500 Lekë 2 në stok Lista E Dëshirave Të Mia

Nga 500 deri në 1.000 lekë

700 Lekë 30 në stok Streha - William P. Yong
1.200 Lekë 600 Lekë 2 në stok Sapun Fiorentino Per Dhur...
600 Lekë 10 në stok Vazo Qeramike
600 Lekë 10 në stok Dashuri Pa Rezistnce
1.000 Lekë 99 në stok Revolta E Atlasit - Vëlli...
800 Lekë 10 në stok Tre Metra Mbi Qiell
700 Lekë 6 në stok Don Luciano
800 Lekë 700 Lekë 10 në stok Komplete Caji Porcelani
700 Lekë 10 në stok Për Më Të Shtrenjtin “vël...
700 Lekë 10 në stok Harry Potter 2
1.500 Lekë 700 Lekë 9 në stok Shampo Mastic Aqua 400ml
700 Lekë 100 në stok Sekretet E Suksesit
1.300 Lekë 650 Lekë 10 në stok Aqua Mastic Krem
1.000 Lekë 800 Lekë 3 në stok Halle Berry Dns 75 Ml
950 Lekë 750 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Revelation...
800 Lekë 5 në stok Genius Mouse Optical
1.091 Lekë 800 Lekë 2 në stok Kylie Minogue Couture Dns...
800 Lekë 5 në stok Muzgu
900 Lekë 750 Lekë 10 në stok ​komplete Çaji Porcelani
800 Lekë 99 në stok Si Të Kujdesemi Për Të Po...
1.800 Lekë 900 Lekë 5 në stok Tigan Qeramike Tvs 18cm
900 Lekë 9 në stok Tre Shokët
850 Lekë 10 në stok Shpirti
900 Lekë 6 në stok Harku I Triumfit
900 Lekë 10 në stok Ha, Lutu, Dashuro
1.180 Lekë 900 Lekë 3 në stok Devid Beckham Instinct Ma...
1.050 Lekë 850 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Cuir Intens...
1.000 Lekë 2 në stok Guacke E Thjeshte
980 Lekë 15 në stok Opera Prima Tempranillo
1.000 Lekë 12 në stok Stagg Aksesore Mrp-19yw
1.000 Lekë 2 në stok Rrip Mesi Për Burra
1.000 Lekë 99 në stok Pa Mëri
1.000 Lekë 9 në stok Diplomacia - Teoria Dhe P...
1.000 Lekë 10 në stok Eleganca E Iriqit
1.000 Lekë 5 në stok Vogelushja E Bores

Nga 1.000 deri në 2.000 lekë

1.100 Lekë 5 në stok Usb Cruser Edge 8gb
1.350 Lekë 1.080 Lekë 5 në stok Aloe Vera Nektar Bukurie...
1.300 Lekë 1.100 Lekë 10 në stok Çantë Shkolle Për Fëmijë
900 Lekë 1 në stok Acme Universal Usb 2.0 Ca...
1.400 Lekë 1.100 Lekë 3 në stok David Beckham Intimately...
1.100 Lekë 1 në stok Dorashka Te Kuqe
1.400 Lekë 1.100 Lekë 3 në stok Kate Moss Velvet Hour Bod...
1.500 Lekë 1.200 Lekë 3 në stok Esprit Urban Nature Summe...
1.600 Lekë 1.200 Lekë 3 në stok Issabella Rossellini Dari...
1.450 Lekë 1.160 Lekë 5 në stok Maske Fytyre Nga Deti Vde...
1.350 Lekë 1.150 Lekë 5 në stok Krem Trupi The Verde 200m...
1.200 Lekë 10 në stok Klorane Shampo Me Vitamin...
1.120 Lekë 9 në stok Pata Negra Roble 2009
1.800 Lekë 1.170 Lekë 11 në stok Hyundai Galloper,krahe Fs...
2.600 Lekë 1.300 Lekë 5 në stok Tigan Qeramike Tvs 20cm
1.640 Lekë 1.300 Lekë 3 në stok Miss Sixty Miss Edt 75 Ml
1.300 Lekë 1 në stok Unaze
18.500 Lekë 12.025 Lekë 11 në stok Hyundai Galloper, Plastik...
1.300 Lekë 9 në stok Simboli I Humbur
1.300 Lekë 4 në stok Guacke Madher Perle
1.300 Lekë 30 në stok Lente Optike
1.260 Lekë 9 në stok Mayor De Castilla – Roze
1.350 Lekë 10 në stok Klorane Balsam 150ml
1.800 Lekë 1.400 Lekë 3 në stok Miss Sixty Rock Muse Dns...
1.400 Lekë 5 në stok Eklipsi
1.350 Lekë 20 në stok Microsdhc™ Sandisk® 8gb+...
1.339 Lekë 5 në stok Genius Webcam - Eye 312
1.590 Lekë 1.400 Lekë 4 në stok Rubinet Lavamani zink Spe...
1.390 Lekë 10 në stok Termometra Digitale 8 Sek
1.800 Lekë 1.500 Lekë 3 në stok Val Delle Rose, Morellino...
1.500 Lekë 10 në stok Euphorbia Lactea
1.500 Lekë 29 në stok Ferri
1.500 Lekë 1 në stok Set Çentrosh
2.300 Lekë 1 në stok Abazhur Komodine
1.500 Lekë 1 në stok Unaze Me Gure Sy Tigri Ng...
1.500 Lekë 2 në stok Shalle Me Ngjyra Blu Dhe...
2.000 Lekë 1.600 Lekë 3 në stok Halle Reveal Passion Edp...
2.050 Lekë 1.600 Lekë 3 në stok Esprit Simply You Man Edt...
2.100 Lekë 1.600 Lekë 3 në stok Celine Dion Belong Edt 15...
1.600 Lekë 1 në stok Kaktusi Dhe Vajza
2.016 Lekë 1.600 Lekë 2 në stok Kylie Minogue Showtime Ed...
1.600 Lekë 8 në stok Mini Parfume (4 Aroma Te...
3.200 Lekë 1.600 Lekë 5 në stok Tigan Qeramike Tvs 24cm
2.870 Lekë 2.200 Lekë 3 në stok David Backham The Essence...
2.190 Lekë 1.700 Lekë 3 në stok Celine Dion Enchanting Ed...
2.100 Lekë 1.680 Lekë 5 në stok Natyral Lift Krem Fytyre...
2.199 Lekë 1.700 Lekë 3 në stok Esprit Groovy Life Women...
1.700 Lekë 2 në stok Kaktus Ne Vazo
1.690 Lekë 5 në stok Genius Headphone
2.085 Lekë 1.668 Lekë 5 në stok Silk Effect Eeyeshadow Co...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Collistar Lip Pencil Prof...
2.250 Lekë 1.800 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Emotion For...
2.000 Lekë 1.800 Lekë 1 në stok Set Pjatash Porcelani
6.000 Lekë 1.800 Lekë 1 në stok Fustan Elegant Me Hapje V...
1.800 Lekë 2 në stok Buqete Me Oriental
3.500 Lekë 1.750 Lekë 246 në stok Xhinse Per Meshkuj
3.000 Lekë 1.900 Lekë 5 në stok Rosso Di Montalcino 2009
1.900 Lekë 210 në stok Fund
1.990 Lekë 1.900 Lekë 4 në stok Rubineta & Tharese Duarsh...
2.300 Lekë 1.840 Lekë 5 në stok Age Sublime Per Konturat...
5.500 Lekë 1.900 Lekë 1 në stok Çante Vera Pelle London N...
2.385 Lekë 1.908 Lekë 5 në stok Collistar Lip Gloss Volum...
2.600 Lekë 2.000 Lekë 3 në stok Kate Moss Vintage Muse Ed...
2.600 Lekë 2.000 Lekë 3 në stok Esprit Happy Vibe Man Edt...
1.500 Lekë 60 në stok Xhinse Per Femra
2.000 Lekë 1 në stok Spile Antike Buf
2.000 Lekë 1 në stok Komplet Çarçafësh Për Beb...
2.600 Lekë 2.000 Lekë 3 në stok Celine Dion Pure Brillian...

Nga 2.000 deri në 3.000 lekë

2.535 Lekë 2.028 Lekë 5 në stok Collistar Puro Lipstick C...
2.100 Lekë 5 në stok Karte Memorie Sd 16g
2.050 Lekë 10 në stok Synchr Aknicare Cleanser...
2.700 Lekë 2.100 Lekë 3 në stok Devid Beckham Instinct Af...
2.565 Lekë 2.200 Lekë 1 në stok Rh Kitchen – Blender Dore
2.800 Lekë 2.200 Lekë 3 në stok Beyonce Pulse Edp 15 Ml
2.800 Lekë 2.200 Lekë 3 në stok Isabella Rossellini Manif...
2.160 Lekë 5 në stok Eyeliner Professional Eye...
2.200 Lekë 1 në stok Buqete
2.200 Lekë 35 në stok Maus Optical Funk 2.4 Ghz...
2.118 Lekë 4 në stok Tastiere Kompjuteri - Hp...
2.590 Lekë 2.200 Lekë 4 në stok Bsl Kepuce Pune Me Shtres...
2.300 Lekë 1 në stok Kornizë Për Foto
2.250 Lekë 1 në stok Kerpudha Vazo
2.760 Lekë 2.208 Lekë 5 në stok Collistar Topgloss Stick...
2.300 Lekë 1 në stok Vazo Për Lule
2.300 Lekë 15 në stok Set Carcafi 160x250 Calef...
2.900 Lekë 2.300 Lekë 3 në stok Kylie Minogue Music Box E...
3.500 Lekë 2.300 Lekë 7 në stok Foto Në Kanavacë 70x50 Cm
2.300 Lekë 1 në stok Abazhur Komodine
2.350 Lekë 3 në stok Tableta Push Up Për Femra...
3.100 Lekë 2.400 Lekë 3 në stok Miss Sixty Edt 15 Ml
14.250 Lekë 12.800 Lekë 2 në stok Gucci Flora Magnolia Edt...
2.400 Lekë 5 në stok Ore Dixhitale Me Alarm
2.350 Lekë 10 në stok Vichy Normaderm Kream
2.500 Lekë 5 në stok Mitologjia
2.500 Lekë 5 në stok Libri I Madh I Diturisë
2.500 Lekë 1 në stok Kornizë Për Foto
3.150 Lekë 2.500 Lekë 3 në stok Celine Dion Notes Edt 30...
2.500 Lekë 0 në stok Orkide
5.000 Lekë 2.500 Lekë 1 në stok Varse Me Perle
2.500 Lekë 10 në stok 222 Receta Të Thjeshta Ng...
3.150 Lekë 2.500 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Iris Sauvag...
3.240 Lekë 2.600 Lekë 1 në stok Lodër Zhurmuese
600 Lekë 30 në stok Doreze Mobiljesh263-128
2.540 Lekë 2 në stok Webcam - Hp Webcam Hd-220...
2.700 Lekë 3 në stok Gucci By Gucci Pour Homme...
2.700 Lekë 3 në stok Lacoste L.12.12. Bleu Sho...
3.150 Lekë 2.700 Lekë 3 në stok Hugo Boss Xy Shower Gel 1...
3.060 Lekë 2.700 Lekë 3 në stok Escada Incredible Me Show...
2.800 Lekë 5 në stok Verbatim Usb 2.0 Drive 32...
3.500 Lekë 2.800 Lekë 0 në stok David Backham The Essence...
2.800 Lekë 7 në stok Kraft Fresibel 910w-125mm
2.800 Lekë 1 në stok Varese
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kambale Lekure Per Femra...
7.500 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Cizme Lekure Per Meshkuj
3.622 Lekë 2.900 Lekë 2 në stok Kylie Minogue Showtime Ed...
3.700 Lekë 2.900 Lekë 3 në stok Miss Sixty Rock Muse Edt...
3.050 Lekë 2.900 Lekë 3 në stok All 4 Bath Mbajtese Letre...
2.850 Lekë 10 në stok Worth Vegla Kopshti Profe...
2.820 Lekë 5 në stok Switch Trendnet Unmanaged...
2.000 Lekë 159 në stok Jelek Per Meshkuj
3.000 Lekë 100 në stok Palestër Fitness, Abonim...
3.880 Lekë 2 në stok Pjastër Remington S 1450...
4.500 Lekë 3.000 Lekë 10 në stok Foto Në Kanavacë 90x60 Cm
3.780 Lekë 3.000 Lekë 3 në stok Kate Moss Wild Meadow Edt...
3.000 Lekë 7 në stok Kinway Trapan 800w  2800r...
3.650 Lekë 2.920 Lekë 5 në stok Mielexpertise Krem Per Fy...
3.000 Lekë 10 në stok Euphorbia Lactea
3.000 Lekë 3 në stok Komplet Çarçafësh Për Beb...

Nga 3.000 deri në 5.000 lekë

3.500 Lekë 20 në stok Prostart Fresibel 1100w-1...
4.500 Lekë 5 në stok Carolina Herrera 212 Vip...
4.500 Lekë 5 në stok Paco Rabanne Invictus Aft...
4.900 Lekë 5 në stok Paco Rabanne Black Xs Aft...
3.700 Lekë 3.200 Lekë 100 në stok Bojë Italiane " Yuri "
4.300 Lekë 5 në stok Makinë Rroje Remington H...
4.000 Lekë 0 në stok Varëse Me Gur Aventurine...
3.800 Lekë 100 në stok Pastrim I Thellë I Fytyrë...
4.000 Lekë 100 në stok Palestër Fitness, Abonim...
4.050 Lekë 3 në stok Tharëse Remington Kompakt...
3.500 Lekë 3 në stok Masha Remington As 300 E5...
3.726 Lekë 3 në stok Pjastër Remington S 1400...
4.500 Lekë 1 në stok Kornizë Klasike
4.000 Lekë 1 në stok Kuti Vere
4.500 Lekë 1 në stok Stendë Për Kornizë
4.500 Lekë 1 në stok Mbules Për Motor
4.000 Lekë 1 në stok Doreza Motori
3.400 Lekë 1 në stok Kufje Komunikimi
6.075 Lekë 4.900 Lekë 1 në stok Lodër Pellushi
5.535 Lekë 4.700 Lekë 2 në stok ​rh Easy Wrap & Clip - He...
3.645 Lekë 3.100 Lekë 1 në stok Rh Desire – Mikser Dore
3.726 Lekë 3.200 Lekë 3 në stok Rh Kitchen – Mini Grirese...
3.915 Lekë 3.400 Lekë 1 në stok Rh Kitchen – Ibrik Uji
4.400 Lekë 3.500 Lekë 3 në stok Cerruti 1881 Man Edt 25 M...
4.390 Lekë 3.500 Lekë 3 në stok Celine Dion Set Edt 30 Ml...
4.500 Lekë 3 në stok Komplet Çarçafësh Dopio (...
5.250 Lekë 4.600 Lekë 3 në stok Lacoste Challenge Edt 30...
450 Lekë 5 në stok Acme Xhel Pastrues
7.000 Lekë 3.500 Lekë 1 në stok Cardigan Peliçe E Bardhe
4.250 Lekë 5 në stok Karte Memorie Reader All-...
6.000 Lekë 4.000 Lekë 1 në stok Kepuce Lekure Per Meshkuj
5.000 Lekë 3.000 Lekë 1 në stok Atlete Ortopedike Per Fem...
5.000 Lekë 2 në stok Unaze
6.000 Lekë 3.500 Lekë 1 në stok Kepuce Bikolor
4.000 Lekë 1 në stok Tapet I Punuar Me Grep
3.400 Lekë 10 në stok Abazhure
7.500 Lekë 4.000 Lekë 6 në stok Hyundai H100, Sinjal I Pa...
6.300 Lekë 3.800 Lekë 96 në stok Set Me 3 Tigane Qeramike...
3.290 Lekë 5 në stok Genius Webcam - Facecam 2...
4.500 Lekë 3.600 Lekë 25 në stok Mikrofona Stag Md-1500bkh
50.900 Lekë 2 në stok Syze Optike Gjermane Flai...
3.500 Lekë 2 në stok Kompozim Me Lule Te Ndrys...
5.000 Lekë 2 në stok Kurore Me Lule Natyrale
3.500 Lekë 2 në stok Grirëse Perimesh
3.800 Lekë 0 në stok Glob Me Abazhur Nova Riko

Nga 5.000 deri në 10.000 lekë

9.000 Lekë 6.000 Lekë 1 në stok Xhup Per Meshkuj
5.600 Lekë 20 në stok Prostart Sharrë Cirkulare...
6.500 Lekë 5 në stok Carolina Herrera 212 Ch M...
8.100 Lekë 3 në stok Makinë Rroje Remington H...
8.600 Lekë 5 në stok Verbatim External Hdd 2.5...
8.900 Lekë 2 në stok Set Për Stilim Floku As 1...
8.500 Lekë 1 në stok Pamje Mbrëmje
5.500 Lekë 1 në stok Orë Me Dedikim
5.500 Lekë 1 në stok Bust Miniaturë Skënderbeu
8.500 Lekë 1 në stok Kolonë Zbukurimi
8.000 Lekë 1 në stok Kaska Për Motora
9.000 Lekë 1 në stok Makinë E Vjetër
6.800 Lekë 1 në stok Motor Norton
6.000 Lekë 3 në stok Dolce Gabbana Light Blue...
6.615 Lekë 5.700 Lekë 3 në stok Rh Cook At Home - Avull
7.900 Lekë 3 në stok Dolce Gabbana The One Man...
6.000 Lekë 3.000 Lekë 1 në stok Pulover Per Meshkuj
8.000 Lekë 3 në stok Dolce Gabbana Light Blue...
5.500 Lekë 3 në stok Komplet Çarçafësh Dopjo (...
6.000 Lekë 3 në stok Mbulesë Tavoline Me 12 Pe...
7.950 Lekë 7.100 Lekë 3 në stok Lacoste Love Of Pink Wo...
8.900 Lekë 0 në stok Makine Lamborghini Is680...
11.610 Lekë 9.288 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica, Krem...
9.900 Lekë 1 në stok Mates Tensioni Tek Kyci D...
7.000 Lekë 10 në stok Cmim Okazion!!! Goma Brig...
6.900 Lekë 5.100 Lekë 1 në stok One Piece: Pirate Warrior...
10.000 Lekë 1 në stok "natyrë E Qetë"
5.700 Lekë 0 në stok Pikture Me Fruta
5.500 Lekë 5 në stok Orë Muri
10.692 Lekë 9.100 Lekë 1 në stok Rh Blue Cottage – Makine...
1.460 Lekë 1.200 Lekë 3 në stok Rubineta & Rubinet Lavapj...
9.000 Lekë 1 në stok Unaze
8.000 Lekë 1 në stok Ore
7.000 Lekë 2 në stok Kompozim I Shtrire Per Ta...
10.000 Lekë 9 në stok Kitare Klasike Stagg C542...
5.500 Lekë 40 në stok Neo 4
8.500 Lekë 50 në stok Coax Crimping Kit W/crimp...
6.000 Lekë 500 në stok Jaume Serra – Cava – Brut...
8.400 Lekë 1 në stok Aparat Per Matjen E Gluko...
6.480 Lekë 2 në stok Pjastër Remington S3500 E...
5.500 Lekë 1 në stok Harta Shqipërisë Në Minia...
8.235 Lekë 6.600 Lekë 1 në stok Lodër Zhurmuese

Nga 10.000 deri në 20.000 lekë

19.000 Lekë 1 në stok Acer Iconia Tablet Pc B1-...
13.000 Lekë 50 në stok Palestër Fitness, Abonim...
16.600 Lekë 5 në stok Intel Cpu Core I3-4130
15.000 Lekë 5 në stok Samsung Internal Ssd 120g...
11.000 Lekë 1 në stok Kamera Për Makina Dhe Mot...
16.470 Lekë 13.200 Lekë 1 në stok Djep Lëkundës Për Bebe
14.850 Lekë 13.300 Lekë 2 në stok Gucci By Gucci Edp 75ml...
13.500 Lekë 1 në stok Peshore Me Wifi Dhe Bluet...
14.000 Lekë 1 në stok Pjate Qeramike - 30x30 Cm
19.900 Lekë 1 në stok Paisje Masazhi Ultimate S...
14.900 Lekë 10.990 Lekë 1 në stok Prestigio Tablet Multipad...
32.000 Lekë 18.000 Lekë 1 në stok Alta Moda Milano Veshje C...
18.900 Lekë 15.000 Lekë 2 në stok "police" Syze Optike
15.900 Lekë 5 në stok Genius Speaker 5.1
17.000 Lekë 1 në stok Byzylike
18.190 Lekë 5 në stok Canon Powershot A3400 Is,...
13.451 Lekë 5 në stok Monitor Philips 18.5" Led...
16.900 Lekë 13.500 Lekë 4 në stok Police Syze Optike
17.900 Lekë 16.000 Lekë 4 në stok Bobble Soap Kabine Dushi...
19.900 Lekë 19.000 Lekë 4 në stok Lacquario Vaske Dushi Akr...
16.900 Lekë 2 në stok Tapet Për Fëmijë Minnie M...
16.900 Lekë 2 në stok Tapet Për Fëmijë Cars .ko...
11.000 Lekë 10 në stok Aksesor Oxhakesh
14.990 Lekë 9.990 Lekë 5 në stok External Hdd 2.0 Classic...
11.000 Lekë 1 në stok Violina Stagg 1/2