Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online

Oferta Speciale

Oferta të paimagjinueshme për ju. Zbuloni produktet më pikante, me çmime fantastike.

Bizhuteri

150 Lekë 1 në stok Byrzylyk
150 Lekë 1 në stok Byrzylyk
1.000 Lekë 1 në stok Byrzylyk
14.500 Lekë 1 në stok Byzylike
17.000 Lekë 1 në stok Byzylike
1.800 Lekë 1 në stok Unazë
14.000 Lekë 1 në stok Unazë
4.800 Lekë 1 në stok Unazë
2.800 Lekë 1 në stok Unazë
2.600 Lekë 1 në stok Unaze
3.000 Lekë 1 në stok Unaze
1.800 Lekë 0 në stok Unaze
1.900 Lekë 1 në stok Unaza
5.000 Lekë 2 në stok Unaze
4.500 Lekë 1 në stok Varse Me Gurë Korali Të K...
6.000 Lekë 1 në stok Varse Me Perla Të Zeza Dh...
4.500 Lekë 1 në stok Varse Me Gur Gjysëm Të Çm...
8.000 Lekë 1 në stok Vathë
4.900 Lekë 1 në stok Vathe
8.000 Lekë 1 në stok Vathe

Veshje

7.200 Lekë 5.000 Lekë 9 në stok Bluzë Adidas Me Mëngë Të...
10.900 Lekë 7.600 Lekë 4 në stok Fanellë Adidas E Bayernit
2.900 Lekë 100 në stok Xhinse Për Meshkuj
6.800 Lekë 3 në stok Xhinse Për Meshkuj
4.370 Lekë 2.270 Lekë 1 në stok Bluze Për Femra
17.400 Lekë 12.200 Lekë 11 në stok Kostum I Bayernit Adidas...
3.950 Lekë 50 në stok Xhinse Per Femra
6.300 Lekë 3.500 Lekë 1 në stok Butona Për Këmisha
6.860 Lekë 2.100 Lekë 1 në stok Këmishë Nga Stef
3.920 Lekë 2.820 Lekë 2 në stok T-shirt Për Meshkuj
7.600 Lekë 6.300 Lekë 2 në stok T-shirt Meshkujsh
7.840 Lekë 3.220 Lekë 1 në stok Kemishe Stef
4.480 Lekë 2.940 Lekë 3 në stok Tuta Për Meshkuj
3.920 Lekë 2.820 Lekë 3 në stok T-shirt Për Meshkuj
8.600 Lekë 3.900 Lekë 3 në stok T-shirt Meshkujsh Verore
8.400 Lekë 6.700 Lekë 12 në stok Tuta Adidas Të Gjata Për...
3.800 Lekë 5 në stok Set Provokues Uniformë Sh...
3.920 Lekë 2.820 Lekë 2 në stok T-shirt Për Meshkuj
2.000 Lekë 9 në stok Stampim Në Bluzë Të Bardh...
1.500 Lekë 20 në stok Kemishe Nate Femrash
300 Lekë 30 në stok Perizoma Femrash D3009
600 Lekë 20 në stok Sytjen
10.900 Lekë 7.600 Lekë 29 në stok Fanellë Adidas E Ekipit T...

Libra

600 Lekë 3 në stok Këshilla Psikologjike
1.000 Lekë 3 në stok Visaret E Sportit Shqipta...
800 Lekë 3 në stok Mes Dhimbjes Dhe Dashuris...
400 Lekë 99 në stok Një Superfurgon Ngjyrë Dj...
1.200 Lekë 0 në stok Sekreti
900 Lekë 5 në stok Shkrime Historike - Musta...
300 Lekë 10 në stok Olimpiadat Kombëtare Të M...
800 Lekë 10 në stok Të Braktisësh Microsoft-i...
400 Lekë 50 në stok Stinët
1.000 Lekë 9 në stok Diplomacia - Teoria Dhe P...
1.200 Lekë 30 në stok Rruget E Ferrit - Visar Z...
1.500 Lekë 30 në stok Hyrje Në Marrëdhëniet Ndë...
600 Lekë 10 në stok Cia – Historia E Shërbime...
700 Lekë 5 në stok Autizmin E Mesova Nga Ju
600 Lekë 3 në stok Bileta E Lotarisë

Desktop, Laptop & Tablet

14.900 Lekë 10.990 Lekë 1 në stok Prestigio Tablet Multipad...
109.200 Lekë 0 në stok Desktop Vizio Ca27-a0 All...
116.760 Lekë 1 në stok Desktop Vizio Ca24t-a3 Al...
45.700 Lekë 1 në stok Tablet Samsung Galaxy Tab...
52.080 Lekë 1 në stok Acer Iconia Tablet Pc A70...
146.160 Lekë 1 në stok Desktop All-in-one Hp Env...
68.880 Lekë 58.500 Lekë 1 në stok Desktop Acer Gateway All-...
124.320 Lekë 1 në stok Desktop Hp Envy Touchsmar...
107.520 Lekë 1 në stok Laptop Acer Travelmate Tm...
147.840 Lekë 0 në stok Laptop Hp Elitebook 8570p...
78.960 Lekë 1 në stok Laptop Acer Gateway Nv-56...
123.480 Lekë 1 në stok Laptop Acer Aspire V3-571...
120.120 Lekë 1 në stok Laptop Acer Aspire V3-771...
123.500 Lekë 99.500 Lekë 1 në stok Laptop Acer Aspire V3-771...
146.160 Lekë 1 në stok Desktop All-in-one Hp Env...

Zbukurime

1.500 Lekë 1 në stok Orë Për Zbukurim
5.500 Lekë 1 në stok Bust Miniaturë Nënë Terez...
5.500 Lekë 1 në stok Harta Shqipërisë Në Minia...
7.000 Lekë 1 në stok Makinë E Vjetër
7.500 Lekë 1 në stok Motor Harley Davidson
1.100 Lekë 0 në stok ​shpata Samurai
4.500 Lekë 1 në stok Motor Vespa
8.500 Lekë 1 në stok Kolonë Zbukurimi
7.200 Lekë 1 në stok Motor Harley Davidson
16.000 Lekë 1 në stok Motor Harley Davidson
9.000 Lekë 1 në stok Makinë E Vjetër
6.800 Lekë 1 në stok Motor Norton

iPaisje

7.900 Lekë 1 në stok Makine Mercedes Benz Si65...
10.900 Lekë 1 në stok Mates Tensioni Tek Krahu...
8.900 Lekë 1 në stok Peshore Me Bluetooth
10.000 Lekë 0 në stok Mates Glukoze Me Wireless
7.900 Lekë 1 në stok Ore Per Te Matur Distance...
10.000 Lekë 0 në stok ​mates Tensioni
9.900 Lekë 1 në stok Mates Tensioni Tek Kyci D...
13.500 Lekë 1 në stok Peshore Me Wifi Dhe Bluet...
8.900 Lekë 1 në stok Mates Oksigjeni Ne Trup M...
18.000 Lekë 0 në stok Ibaby Monitor
8.900 Lekë 0 në stok Makine Lamborghini Is680...
7.900 Lekë 6.900 Lekë 3 në stok Makinë Bmw X6 Is670 Bluet...

Vepra Arti

100.000 Lekë 1 në stok Nena
28.000 Lekë 1 në stok Grafike Riprodhim - Ndert...
50.000 Lekë 49.000 Lekë 1 në stok Bufi
20.000 Lekë 1 në stok Drynat
1.500 Lekë 1 në stok Kompozim Figurash
100.000 Lekë 1 në stok "cile"

Parfume

1.300 Lekë 1.000 Lekë 3 në stok Playboy Sexy Edt 30 Ml
1.250 Lekë 1.100 Lekë 3 në stok Adidas Team Force Edt 100...
1.300 Lekë 1.000 Lekë 3 në stok Playboy Rock Edt 30
1.000 Lekë 600 Lekë 3 në stok Playboy Vegas Aftershave...
320 Lekë 280 Lekë 3 në stok Adidas Roll-on Men Team F...
11.000 Lekë 3 në stok Gucci Premiere Edp 50 Ml
2.600 Lekë 2.000 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Winter Homm...
3.100 Lekë 2.500 Lekë 3 në stok Pierre Cardin Winter Femm...
1.250 Lekë 1.100 Lekë 3 në stok Adidas Fresh Impact Edt 1...
3.950 Lekë 3.100 Lekë 3 në stok Issabella Rossellini My M...
3.100 Lekë 2.400 Lekë 1 në stok Devid Beckham Signature S...
4.390 Lekë 3.500 Lekë 3 në stok Celine Dion Set Edt 30 Ml...
3.060 Lekë 2.700 Lekë 3 në stok Hugo Boss Xx Shower Gel...
6.750 Lekë 6.000 Lekë 3 në stok D&g The One For Men Sport...
5.580 Lekë 5.000 Lekë 3 në stok Escada Incredible Me Edp...
3.152 Lekë 2.500 Lekë 3 në stok Esprit Night Life M Edt 5...
1.380 Lekë 1.100 Lekë 3 në stok Beyonce Heat Body Lotion...
1.008 Lekë 800 Lekë 3 në stok Kylie Minogue Pink S. Dns...
5.580 Lekë 4.900 Lekë 3 në stok Hugo Boss Xx Edt 40 Ml...
800 Lekë 580 Lekë 3 në stok Playboy New York Aftersha...

Lule

4.000 Lekë 1 në stok Buqet Me Lule Dielli Dhe...
2.000 Lekë 12 në stok Buqeta Me Kallëza Gruri,...
2.250 Lekë 1 në stok Kerpudha Vazo
500 Lekë 99 në stok Lule Krishtëlindjesh (ste...
1.600 Lekë 5 në stok Kepuce Mokasino
3.500 Lekë 2 në stok Kompozim Me Lule Te Ndrys...
2.500 Lekë 2 në stok Lule Ne Vazo Qeramike
3.000 Lekë 15 në stok Kompozime Me Lule

Këpucë

7.500 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Cizme Lekure Per Meshkuj
7.500 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Me Qafa Lekure
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Per Femra &femije
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kambale Lekure Per Femra...
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Me Qafa
5.000 Lekë 3.000 Lekë 1 në stok Atlete Ortopedike Per Fem...
7.500 Lekë 3.000 Lekë 1 në stok Tronke Bata
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Me Qafa Lekure
7.500 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Per Meshkuj & Femi...
7.000 Lekë 2.800 Lekë 1 në stok Kepuce Me Qafa (unisex)

Mobilje për Shtëpi

55.000 Lekë 25.000 Lekë 4 në stok ​krevat Për Fëmijë, Në Fo...
57.000 Lekë 26.000 Lekë 1 në stok Krevate Për Fëmijë, Në Fo...
55.000 Lekë 24.000 Lekë 1 në stok ​krevat Për Fëmijë, Në Fo...
62.000 Lekë 30.000 Lekë 0 në stok Krevate Për Fëmijë
58.000 Lekë 28.000 Lekë 2 në stok Krevat Për Femijë Në Form...
55.000 Lekë 25.000 Lekë 2 në stok Krevatë Për Fëmijë, Në Fo...
59.000 Lekë 29.000 Lekë 3 në stok Krevat Për Fëmijë Në Form...
150.000 Lekë 95.000 Lekë 4 në stok ​komplet Dhome Gjumi Për...
150.000 Lekë 99.000 Lekë 6 në stok Komplet Dhome Gjumi Për F...
150.000 Lekë 99.000 Lekë 4 në stok Komplet Dhome Gjumi Për F...
150.000 Lekë 56.000 Lekë 1 në stok ​komplet Dhome Gjumi Për...

Kozmetikë

6.555 Lekë 5.244 Lekë 5 në stok Collistar Super Koncentra...
6.930 Lekë 5.544 Lekë 5 në stok Collistar Krem Fondent Ri...
3.525 Lekë 2.820 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica Krem...
8.715 Lekë 6.972 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica Krem...
11.935 Lekë 9.468 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica, Seru...
7.500 Lekë 6.000 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica, Krem...
11.610 Lekë 9.288 Lekë 5 në stok Collistar Magnifica, Krem...
1.900 Lekë 800 Lekë 0 në stok Freze Manikyre Plus
4.095 Lekë 3.276 Lekë 5 në stok Collistar Silk Effect Bro...
1.200 Lekë 3 në stok Bourjois Healthy Mix
2.760 Lekë 2.208 Lekë 5 në stok Topgloss Collistar Fuschs...
2.760 Lekë 2.208 Lekë 5 në stok Topgloss Collistar Pearly...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Collistar Lip Pencil Prof...
2.385 Lekë 1.908 Lekë 5 në stok Collistar Lip Gloss Volum...
2.385 Lekë 1.908 Lekë 5 në stok Collistar Lip Gloss Volum...
900 Lekë 5 në stok Bourjois Powder Brush
1.860 Lekë 1.488 Lekë 5 në stok ​collistar Perfect Nails...
1.860 Lekë 1.488 Lekë 5 në stok ​collistar Perfect Nails...
1.860 Lekë 1.488 Lekë 5 në stok ​collistar Perfect Nails...
1.860 Lekë 1.488 Lekë 5 në stok Collistar Perfect Nails E...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Eyeliner Professional Eye...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Satin Eye Shadow Collista...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Satin Eye Shadow Collista...
2.160 Lekë 1.728 Lekë 5 në stok Eyeshadow Wet & Dry Colli...
2.085 Lekë 1.668 Lekë 5 në stok Silk Effect Eyeshadow Col...
4.095 Lekë 3.276 Lekë 5 në stok Silk Effect Maxi Blusher
4.320 Lekë 3.456 Lekë 5 në stok Collistar Cream Powder Fo...
2.910 Lekë 2.328 Lekë 5 në stok Collistar Vibrazioni Di...
3.795 Lekë 3.036 Lekë 5 në stok Collistar Tanning Compact...
4.620 Lekë 3.696 Lekë 5 në stok Collistar Silk Effect Lig...
850 Lekë 5 në stok Bourjois 1 2 3 Perfection...
800 Lekë 10 në stok Bourjois Conclear Healthy...
1.400 Lekë 10 në stok Bourjois 1 2 3 Perfoction
1.100 Lekë 5 në stok Bourjois Volume Glamour M...
1.100 Lekë 5 në stok Bourjois Volume Glamour M...

Dyshek Amber Air

39.990 Lekë 2 në stok Dyshek Dopjo Amber Air
57.000 Lekë 2 në stok Air 190x200 (dhurate Jorg...
24.000 Lekë 2 në stok Air 80x200 (dhurate Jorga...
14.000 Lekë 1 në stok Air 60x120 (dhurate Jaste...
36.000 Lekë 2 në stok Dyshek Treçereksh Amber A...